Nabídka práce > Stavební dělník

Stavební dělník

Náplň práce

- úpravy povrchů, příprava a úprava stavebních materiálů, výkopové práce
- jednoduché montáže kanalizačních a vodovodních řádů
- jednoduché stavební práce
- spolupráce s kolegy, vzájemná pomoc

Požadavky

- praxi v oboru výhodou
- vyučení v jakémkoliv učebním oboru – výhodou zedník, tesař, instalatér
- řidičský průkaz sk. B výhodou
- manuální zručnost, spolehlivost a časovou flexibilitu

Nabízíme

- spolupráci na hlavní pracovní poměr (Pracovní smlouva)
- stabilní zázemí naší společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- zaměstnanecké benefity (roční odměny, denní stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, referral program při přivedení kamaráda do firmy, teambuildingové aktivity a další)
- možný nástup ihned

Informace o pozici

  • IR.Construction s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: roční odměny, denní stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, referral program při přivedení kamaráda do firmy, teambuildingové aktivity a další
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem