O portálu Personalistka.cz

 

 

Jsme pracovní portál Personalistka.cz - provozovatel segmentu on-line náboru zaměstnanců.

 

Pomáháme uchazečům o zaměstnání najít přesně takovou práci, jakou hledají. Na našem portálu lze snadno filtrovat pracovní inzeráty podle preferovaného úvazku, místa práce nebo pracovního oboru. Hledat na portálu lze například hlavní pracovní poměr i nenáročnou brigádu pro studenty.

 

Nové nabídky práce se vyplatí také sledovat na sociální síti Facebook | Personalistka.cz, kde již naše pracovní nabídky odebírá téměř 30.000 uživatelů internetu.

 

Veškeré zveřejněné nabídky práce na portálu Personalistka.cz navíc automaticky zobrazujeme v největším českém vyhledávači práce MyJobsi.cz.

 

Dalším velkým benefitem pracovního portálu Personalistka.cz je možnost podnikatelům OSVČ, státním, neziskovým a školským institucím vložit nabídku inzerce práce zdarma.

 

Pro firmy pak náš portál nabízí inzerci práce za výhodné ceny od 3.990kč/měsíčně, včetně tarifů pro efektivní a dlouhodobou inzerci volných pracovních míst.

 

Do inzerátu lze mimo pracovní nabídky vkládat i barevné logo, webové stránky, odkaz na sociální síť zaměstnavatele a odkaz do profesní sítě Linkedln.

 

Veškeré podrobnosti a specifikace služeb najdete v Ceníku a Obchodních podmínkách provozovatele portálu.

 

 

Personalistka.cz