Ceník inzerce

Personalistka.cz je oblíbený pracovní portál zveřejňující aktuální nabídky volných pracovních pozic a zaměstnání v oblasti lidských zdrojů. Uchazečům o zaměstnání přinášíme důležité informace o volných pracovních místech u firem, institucí a podnikatelů z celé České republiky. 

Ceny jsou uvedeny bez DPH (21%).

INZERÁT MINI

1 inzerát
Vložte si inzerci vaší jednorázové pracovní nabídky na našem pracovním portálu Personalistka.cz. Inzerát navíc zobrazíme ve vyhledávači MYJOBSI. Vše zcela ZDARMA v 1 libovolném regionu a 1 oboru. Inzerce zdarma se řídí platnými obchodními podmínkami provozovatele. Inzerce nabídky je zobrazována po dobu 30 dnů.
ZDARMA
na 30 dnů
Objednat

INZERÁT MINI

1 INZERÁT
Vložte si inzerci vaší jednorázové pracovní nabídky na našem pracovním portálu Personalistka.cz. Inzerát navíc zobrazíme ve vyhledávači MYJOBSI. Inzerce nabídky je zobrazována po dobu 30 dnů.
3990 Kč
na 30 dnů
Objednat

START 1 MAX

1 inzerát
Nejefektivnější a nejoblíbenější způsob inzerce volných pracovních pozic. Tarif pro inzerci 1 PRACOVNÍ POZICE v libovolném regionu a její současné umístění až ve 3 OBORECH najednou, navíc zobrazení ve vyhledávači MYJOBSI a zveřejnění nabídky ve sponzorovaných PRACOVNÍCH SKUPINÁCH. Inzerce nabídky je zobrazována po dobu 30 dnů.
4490 Kč
na 30 dnů
Objednat

START 3 MAX

3 INZERÁTY
Nejefektivnější a nejoblíbenější způsob inzerce volných pracovních pozic. Tarif pro inzerci 3 PRACOVNÍCH POZIC v libovolném regionu a její současné umístění až ve 3 OBORECH najednou, navíc zobrazení ve vyhledávači MYJOBSI a zveřejnění nabídky ve sponzorovaných PRACOVNÍCH SKUPINÁCH. Při využití tarifu inzerujete za výhodnou cenu 2990 Kč / inzerát včetně EXTRA služeb. Inzerce nabídky je zobrazována po dobu 30 dnů.
8990 Kč
na 30 dnů
Objednat

START 5 MAX

5 inzerátů
Nejefektivnější a nejoblíbenější způsob inzerce volných pracovních pozic. Tarif pro inzerci 5ti PRACOVNÍCH POZIC v libovolném regionu a její současné umístění až ve 3 OBORECH najednou, navíc zobrazení ve vyhledávači MYJOBSI a zveřejnění nabídky ve sponzorovaných PRACOVNÍCH SKUPINÁCH. Při využití tarifu inzerujete za výhodnou cenu 2590 Kč / inzerát včetně EXTRA služeb. Inzerce nabídky je zobrazována po dobu 30 dnů.
12990 Kč
na 30 dnů
Objednat

START 10 MAX

10 inzerátů
Nejefektivnější a nejoblíbenější způsob inzerce volných pracovních pozic. Tarif pro inzerci 10ti PRACOVNÍCH POZIC v libovolném regionu a její současné umístění až ve 3 OBORECH najednou, navíc zobrazení ve vyhledávači MYJOBSI a zveřejnění nabídky ve sponzorovaných PRACOVNÍCH SKUPINÁCH. Při využití tarifu inzerujete za výhodnou cenu 1890 Kč / inzerát včetně EXTRA služeb. Inzerce nabídky je zobrazována po dobu 30 dnů.
18990 Kč
na 30 dnů
Objednat

TARIF NA MÍRU

10 - 2000 inzerátů
Balíčky inzerce PROFI a EXPERT na míru vašim potřebám včetně doprovodných EXTRA služeb a automatického TOPOVÁNÍ nabídek. Vhodné pro velké společnosti a personální agentury. Doporučujeme pro masivní inzerci v průběhu celého roku.

BANNERY

-
Vaše reklamní bannery na našem pracovním portálu! Získejte desítky tisíc zobrazení reklamních bannerů na vaše služby nebo produkty měsíčně a oslovte svoje potencionální zákazníky. Ušetřete až 90% nákladů na reklamu. Výhodná cena setu bannerů je 15000 Kč / 360 dnů.

PRACOVNÍ

MARKETING
Zveřejníme redakční článek o zaměstnání ve Vaší firmě / společnosti. Poskytneme tak uchazečům co nejvíce zajímavých informací o práci, produktech, službách, pracovním prostředí a veškerých dalších benefitech zaměstnavatele. On-line pracovní marketing je důležitou součástí pracovního náboru a HR recruitmentu. Máme k dispozici 80 vlastních zdrojů. Cena služby je 4990kč / 1 trvalá prezentace.

Topování

Upozorněte na vaše zajímavé pracovní nabídky a umístěte je mezi TOP NABÍDKY na přední pozice portálu. Doporučujeme jako efektivní doplněk pro inzerci. Nabídky v topování jsou barevně zvýrazněny a zobrazovány po dobu 30 dnů na předních pozicích.
1190 Kč
na 30 dnů