Ceník inzerce

Personalistka.cz je oblíbený pracovní portál zveřejňující aktuální nabídky volných pracovních pozic a zaměstnání v oblasti lidských zdrojů. Uchazečům o zaměstnání přinášíme důležité informace o volných pracovních místech u firem, institucí a podnikatelů z celé České republiky. 

Ceny jsou uvedeny bez DPH (21%).

INZERÁT MINI

1 inzerát
Vložte si inzerci vaší jednorázové pracovní nabídky na našem pracovním portálu Personalistka.cz. Inzerát navíc zobrazíme na sociální síti FACEBOOK. Vše zcela ZDARMA v 1 libovolném regionu a 1 oboru. Inzerce zdarma se řídí platnými obchodními podmínkami provozovatele. Inzerce nabídky je zobrazována po dobu 30 dnů.
ZDARMA
na 30 dnů
Objednat

INZERÁT MINI

1 INZERÁT
Vložte si inzerci vaší jednorázové pracovní nabídky na našem pracovním portálu Personalistka.cz. Inzerát navíc zobrazíme na sociální síti FACEBOOK. Inzerce nabídky je zobrazována po dobu 30 dnů.
3990 Kč
na 30 dnů
Objednat

START 1 MAX

1 inzerát
Nejefektivnější a nejoblíbenější způsob inzerce volných pracovních pozic. Tarif pro inzerci 1 PRACOVNÍ POZICE v libovolném regionu a její současné umístění až ve 3 OBORECH najednou, navíc zobrazení na sociální síti FACEBOOK a zveřejnění nabídky ve sponzorovaných PRACOVNÍCH SKUPINÁCH. Inzerce nabídky je zobrazována po dobu 30 dnů.
4490 Kč
na 30 dnů
Objednat

START 3 MAX

3 INZERÁTY
Nejefektivnější a nejoblíbenější způsob inzerce volných pracovních pozic. Tarif pro inzerci 3 PRACOVNÍCH POZIC v libovolném regionu a její současné umístění až ve 3 OBORECH najednou, navíc zobrazení na sociální síti FACEBOOK a zveřejnění nabídky ve sponzorovaných PRACOVNÍCH SKUPINÁCH. Při využití tarifu inzerujete za výhodnou cenu 2330 Kč / inzerát včetně EXTRA služeb. Inzerce nabídky je zobrazována po dobu 30 dnů.
6990 Kč
na 30 dnů
Objednat

START 5 MAX

5 inzerátů
Nejefektivnější a nejoblíbenější způsob inzerce volných pracovních pozic. Tarif pro inzerci 5ti PRACOVNÍCH POZIC v libovolném regionu a její současné umístění až ve 3 OBORECH najednou, navíc zobrazení na sociální síti FACEBOOK a zveřejnění nabídky ve sponzorovaných PRACOVNÍCH SKUPINÁCH. Při využití tarifu inzerujete za výhodnou cenu 1798 Kč / inzerát včetně EXTRA služeb. Inzerce nabídky je zobrazována po dobu 30 dnů.
8990 Kč
na 30 dnů
Objednat

START 10 MAX

10 inzerátů
Nejefektivnější a nejoblíbenější způsob inzerce volných pracovních pozic. Tarif pro inzerci 10ti PRACOVNÍCH POZIC v libovolném regionu a její současné umístění až ve 3 OBORECH najednou, navíc zobrazení na sociální síti FACEBOOK a zveřejnění nabídky ve sponzorovaných PRACOVNÍCH SKUPINÁCH. Při využití tarifu inzerujete za výhodnou cenu 1290 Kč / inzerát včetně EXTRA služeb. Inzerce nabídky je zobrazována po dobu 30 dnů.
12990 Kč
na 30 dnů
Objednat

TARIF NA MÍRU

10 - 2000 inzerátů
Balíčky inzerce PROFI a EXPERT na míru vašim potřebám včetně doprovodných EXTRA služeb a automatického TOPOVÁNÍ nabídek. Vhodné pro velké společnosti a personální agentury. Doporučujeme pro masivní inzerci v průběhu celého roku.

BANNERY

-
Vaše reklamní bannery na našem pracovním portálu! Získejte desítky tisíc zobrazení reklamních bannerů na vaše služby nebo produkty měsíčně a oslovte svoje potencionální zákazníky. Ušetřete až 90% nákladů na reklamu. Výhodná cena setu bannerů již od 3500 Kč / 30 dnů.

Topování

Upozorněte na vaše zajímavé pracovní nabídky a umístěte je mezi TOP NABÍDKY na přední pozice portálu. Doporučujeme jako efektivní doplněk pro inzerci. Nabídky v topování jsou barevně zvýrazněny a zobrazovány po dobu 30 dnů na předních pozicích.
1190 Kč
na 30 dnů