Jak hledat práci přes pracovní portál

 

Hledáte práci, ale na vývěskách Úřadu práce nebo v tištěné inzerci a stále nic kloudného nenacházíte? Pak využijte náš pracovní portál Personalistka.cz, který obsahuje mnohem více nabídek práce na jednom místě. Jak hledat práci přes náš pracovní portál? 


Poté, co vejdete na stránky pracovního portálu, můžete vyhledávat práci podle filtrů:

 

  • obor

  • město, region,

  • fulltextové vyhledávání

  • stáří inzerátu

  • vzdělání

 

 

Jakmile si nastavíte filtr, vyjedou vám nabídky na základě zadaných parametrů. Mnoho inzerce práce zadávají personální agentury, může se tak stát, že jeden inzerát najdete víckrát s různými kontaktními údaji. Je proto dobré odpovědět na více nabídek.

V případě, že vás některá z nabídek práce zaujme, připravte si životopis a motivační dopis, případně fotografii, pokud je vyžadována, a vše zašlete na uvedený kontakt. Na motivačním dopise si dejte záležet, je třeba do něj uvést, proč chcete v dané firmě pracovat. Motivace a elán jsou klíčem k získání vysněné pracovní pozice. Pak už jen stačí vyčkat, zda vás pozvou na osobní pohovor. Na ten je potřeba se náležitě připravit.

Pokud inzeruje volná pracovní místa konkrétní společnost, zjistěte si o ní co nejvíce informací, zpravidla je u inzerce práce odkaz na webové stránky potencionálního zaměstnavatele. 

Hledat práci přes pracovní portál Personalistka.cz je velmi jednoduché a snadné. Veškeré ovládání je velice intuitivní a tak jej zvládne hravě každý uživatel. 

Neplatíte žádné poplatky, není potřeba žádná registrace a nebudeme vás obtěžovat reklamními emaily. Libovolně můžete vyhledávat také nabídky práce v zahraničí, brigády a podnikatelské příležitosti.

Pro jednodušší vyhledávání volných míst si lze nastavit také „ filtr novinky “, kde se vám zobrazují naposledy přidané nabídky práce. U vybraných atraktivních zaměstnavatelů je možné zobrazit všechny jejich nabídky proklikem z loga společnosti na hlavní straně pracovního portálu.

Naše nabídky práce můžete také sledovat na sociálních sítích a být tak snámi nepřetržitě v kontaktu.

Díky možnosti vložení inzerce práce a inzerce práce zdarma je náš portál Personalistka.cz velice oblíbený mezi firmami a podnikateli z celé ČR.

 

 

Personalistka.cz

----------------

Vyhledávač práce - najdete u nás více jak 200.000+ nabídek práce a brigád - Jobsi.cz.