Nabídka práce > Obchodní zástupce / Projektový manažer

Obchodní zástupce / Projektový manažer

Náplň práce

- navazování a udržování obchodních vztahů se stávajícími a novými zákazníky
- identifikace obchodních příležitostí a rozvoj prodejní strategie
- zpracování cenových nabídek a následná úspěšná realizace obchodního případu
- prezentace společnosti a našich výrobků, účast na konferencích
- komunikace a spolupráce napříč odděleními firmy

Požadavky

- min. střední odborné vzdělání – elektro výhodou
- kreativní, aktivní a zodpovědný přístup k práci
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- řidičský průkaz (skupina B)
- vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup k práci, samostatnost, zodpovědnost, loajalitu, cílevědomost, chuť být
obchodně úspěšný, týmového hráče, který na sobě chce stále pracovat, bezúhonnost

Nabízíme

- zázemí prosperující společnosti
- motivační mzdové ohodnocení
- pružnou pracovní dobu
- služební automobil
- mobilní telefon
- notebook a další benefity
- nástup možný ihned

Informace o pozici

  • ELEKTRO-LUMEN, s. r. o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Hranice