Nabídka práce > Masér Terapeut

Masér Terapeut

Náplň práce

Poskytování masáží dle aktuální nabídky.
Profesionální komunikace s klienty.
Příprava a úklid pracoviště.

Požadavky

Má Rekvalifikační masérský kurz s akreditací MŠMT, úspěšně ukončené středoškolské vzdělání v oboru masér nebo úspěšně ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru fyzioterapeut.
Vnímá svoji práci maséra/masérky jako poslání.
S námi projde vstupním školením Maporete masáží, která je spojením více masérských technik a individuálním přístupem ke klientovi vyhledávaná a ojedinělá.
Věří v oboustrannou důvěru.
Má proklientský a empatický přístup.
Ovládá anglický jazyk na základní úrovni.

Nabízíme

Práci s přírodními oleji, polohovatelným lehátkem a veškerým potřebným vybavením ke kvalitní masáži.
Práci dle vzájemné dohody alespoň 2 - 4x týdně (úvazek 10-12 nebo 12-14 směn/měsíčně).
Možnosti dalšího vzdělávání a rozvoje v oblasti masáží.

Informace o pozici

  • Maporete Therapy
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: Absolventy bez praxe
  • Místo pracoviště: Praha 4