Nabídka práce > APPLICATION EXPERT - C#

APPLICATION EXPERT - C#

Náplň práce

Pro velkou nadnárodní společnnost v oblasti automotive hledáme:

BUSINESS APPLICATION EXPERT

Čeho se týká náplň práce?

* Programování a testování IT řešení ve specifické technické oblasti (.NET, C #, SQL)
* Koncepce, implementace a přizpůsobení softwarových řešení
* Optimalizace IT aplikací v odpovědné oblasti
* Tvorba IT dokumentace
* Analýza chyb a rozlišení ve 2. úrovni podpory týkající se IT aplikací
* Vývoj a přizpůsobení softwaru
* Organizace a implementace kontrol výkonu
* Zajištění kvality IT

Požadavky

Co od Vás potřebujeme?

* Silné softwarové znalosti, vývoj a testování
* Znalost hlavního programovacího jazyka (např. C #)
* Pracovní znalost databázových systémů (např. MSSQL)
* Pracovní znalost verzí softwaru a nepřetržité integrace / nasazení
* Know how ve výrobě a IT procesech pro automobilový dodavatelský průmysl
* Týmový hráč
* Perfektní znalost Angličtiny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co Vám můžeme nabídnout? * 25 dnů volna * Pružná pracovní doba * Stravenky * Plně hrazené kurzy na odborný rozvoj a školení * Intenzivní využívání cizích jazyků a kurzy na pracovišti * Akce pro zaměstnance a jejich rodiny * Srovnávací měsíční plat
  • Místo pracoviště: Praha