Nabídka práce > TECHNIK KVALITY | AJ

TECHNIK KVALITY | AJ

Náplň práce

Hledáme TECHNIKA KVALITY!

Máte alespoň dva roky zkušenosti v oblasti kvality? Domluvíte se anglicky?

Pak se nám přihlaste na tento inzerát!

Vaší náplní práce bude:
* komunikace se zákazníky a řešení jejich požadavků
* interní předávání zákaznických požadavků
* spolupráce při vzorkování nových dílů
* náběh nových projektů po stránce kvality
* plánování kvality u nových projektů i projektů v sérii
* trvalé zlepšování výrobního procesu
* řešení reklamací

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* alespoň dva roky praxe na obdobné pozici v automotive
* velmi dobrá znalost IATF 16949
* angličtina pro denní komunikaci (se zákazníky i vedením společnosti)
* znalost nástrojů kvality (8D report, APQP, PPAP, technická dokumentace, komunální měřidla, SPC, FMEA)
* samostatnost, asertivita, pečlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 37000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * stravenky * jazykové kurzy * týden dovolené navíc * příspěvek na vzdělávání a další.
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav