Nabídka práce > Distributor/ka parfémů a další kosmetiky Essens

Distributor/ka parfémů a další kosmetiky Essens

Náplň práce

Pojď se mnou seznamovat další ženy s úžasnými parfémy Essens, objednej parfém a první stovka je tvoje. K práci stačí vzorník vůní, který lze získat zdarma a telefon.

Požadavky

Měl/a bys být komunikativní a společenský/á a vše ostatní půjde samo.

Nabízíme

Spolupráci s českou prosperující a každoročně rostoucí firmou Essens, nákupy kosmetiky pro vlastní potřebu za členské ceny -30%, okamžitý zisk z každého prodaného parfému 100 - 170Kč, provize ze všech nákupů, možnost vybudovat si kariéru a z přivýdělku se rázem stane hlavní pracovní poměr s volnou pracovní dobou a prakticky neomezenými výdělky.

Informace o pozici

  • Essens
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: od 2000Kč
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: kosmetika zdarma, provize za objednávky
  • Vhodné pro: studentky, maminky na RD, důchodce, pracující
  • Místo pracoviště: práce z domu, kdekoli