Nabídka práce > Produktový inženýr

Produktový inženýr

Náplň práce

vývoj konstrukčních 3D šablon pro originální webovou aplikaci
komunikace s potenciálními a stávajícími zákazníky
technická podpora stávajících uživatelů

Požadavky

chuť k učení se novým technologiím a nástrojům
kladný vztah k matematice, fyzice a geometrii
pokročilé komunikační schopnosti nutností
VŠ vzdělání stavební – statika, pozemní stavitelství (mechanika / konstrukce / pozemní stavby) výhodou, nikoli nutností
znalost 3D konstrukčního modelování a/nebo MKP modelování v některém z běžných nástrojů (Allplan, Tekla, Scia Engineer, Dlubal atd.)
základní zkušenost s programováním (Excel)
znalost AJ na komunikativní úrovni nutná, ostatní jazyky výhodou
spolehlivost, zodpovědnost a schopnost samostatné práce

Nabízíme

plat 30 000 Kč – 50 000 Kč v závislosti na posouzení kvalifikace + bonusy
zajímavou práci na tvorbě specializovaných sw nástrojů pro dynamicky se rozvíjející společnost
odpovídající finanční ohodnocení
profesní a platový růst
příspěvky na hw a sw vybavení
výkon práce z domova

Další informace

Jsme FemCAD solutions s.r.o (www.femcad.com) a měníme způsob, kterým přichází nové stavby na svět. Baví nás vývoj nových systémů na projektování staveb. Pomáháme velkým stavebním firmám z celého světa projektovat a analyzovat jejich konstrukce způsobem, o kterém se jim včera ani nesnilo.

Informace o pozici

  • FemCAD solutions s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Informační technologie, Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: angličtina
  • Plat: 30 000 Kč - 50 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: výkon práce z domova, příspěvek na hw/sw
  • Vhodné pro: absoloventy
  • Místo pracoviště: Celá ČR