Nabídka práce > Automechanik

Automechanik

Náplň práce

Do stabilního a prosperujícího pneuservisu/autoservisu hledáme kolegy na pozici AUTOMECHANIK

Pracovní náplní mechanika bude sezonní přezouvání, osobních, moto, užitkových i nákladních vozů. Přezouváme pestrý vozový park.
Mechanické opravy a částěčné opravy na elektronistalaci.
Výjezdy mechaniků do terénu (pneuservis,autoservis)

Požadavky

POŽADUJEME:
vyučení v oboru - samostatnost
praxe v oboru - minimálně 3 roky
zkušenosti s geometrií a diagnostikou
minimálně základní servisní opravy vozu (servisní prohlídka, oprava a výměna dílů na podvozku vozu, apod.)
ŘP skupiny B – podmínkou (aktivní řidič)
časová flexibilita (pracovní doba po-pá 9:00-18:00)

Nabízíme

NABÍZÍME:
práce na HPP
práce v mladém kolektivu
finanční ohodnocení závislé na výkonu
příspěvek na stravování (e-stravenka)
příspěvek na penzijní pojištění, dovolenou – po zapracování

Informace o pozici

  • TAJM,s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: AJ
  • Plat: 25000+ (po dohodě, dle zkušeností)
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Türkova 828/20, Praha 4, 148 00