Nabídka práce > Konstruktér - karosérie

Konstruktér - karosérie

Náplň práce

 Vývoj a konstrukce karosářské části vozu (Body in white)

 Vývoj od jednotlivých konceptů až po sériovou výrobu

 Vývoj a konstrukce s důrazem na použité materiály

 Úzká spolupráce s odborníky z navazujících oddělení

 Zpracování DMU konceptů

Požadavky

 VŠ vzdělání technického směru, SŠ vzdělání s praxí na stejné pozici

 Znalost vybraného konstrukčního SW (Catia V5, NX, Pro Engineer, SolidEdge či obdobné)

 Středně pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka

 Znalost PDM systémů

 Technické, koncepční a konstruktivní myšlení

 Schopnost řešit úkoly na individuální i týmové bázi

 Schopnost nejen modelovat ale i samostatně konstruovat

Nabízíme

 Zaměstnání pod záštitou velmi silného jména

 Kooperace na více různých projektech v menších týmech

 High-end vybavená pracoviště dle nejnovějších technologií

 Práce v příjemném prostředí a přátelském kolektivu

 Možnost profesního růstu, rozvoje osobnosti i kariéry

 Velmi zajímavé finanční ohodnocení

 Možné i pro absolventy

 Další benefity (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, firemní akce)

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Služby,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek