Nabídka práce > Inženýr automatizace / PLC programátor

Inženýr automatizace / PLC programátor

Náplň práce

• návrh, specifikace a dokumentace automatizačních systémů

• tvorba funkčních popisů a programování SW aplikací

• spolupráce na návrhu hardware

• provádění akceptačních testů (FAT)

• uvádění zařízení do provozu u zákazníka

• aktivní práce v rámci celého projektového týmu

• vytváření technické dokumentace

Příklady projektů
• vytvoření řídící SW aplikace včetně vzdálených V/V pro elektrické a hydraulické pohony které jsou řízeny podle rychlosti, polohy nebo tahu

• realizace detailního inženýringu automatizačního systému určeného pro řízení ropné plošiny

• realizace akceptačního testu (FAT) automatizačního systému u výrobce rozvaděčů

Požadavky

• vhodné vzdělání, Bc./Ing. v oboru elektro je upřednostňováno
• znalost některého typu PLC (ABB, Siemens, Mitsubishi, Allen-Bradley, apod.) a programovacích nástrojů (FBD, SFC, ST, apod.)
• znalost principů SCADA/HMI (In Touch, WinCC, Promotic aj)
• znalost průmyslových komunikací (Profibus, Modbus, DeviceNET, apod.)
• uchazeči bez pracovních zkušeností budou zaškoleni
• schopnost komunikovat v anglickém jazyce
• schopnost pracovat v mezinárodním týmu
• schopnost pracovat samostatně
• velkou ochotu spolupracovat
• flexibilitu při služebních cestách do zahraničí

Nabízíme

• možnost profesního růstu
• zázemí silné mezinárodní společností
• vzdělávací a rozvojové kurzy
• práci na zajímavých zahraničních projektech
• aktivní využití anglického jazyka
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní připojištění
• pružnou pracovní dobu
• příspěvek na stravování formou stravenek
• mobilní telefon s možností soukromého využití
• notebook
• možnost práce v režimu home office
• bonusovy systém nad rámec základní měsíční mzdy
• cafeterii
• možnost dočasného firemního ubytování

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek