Nabídka práce > Pečuj s námi o křehké výrobky. Dnes nás kontaktujte a zítra můžeme podepisovat smlouvu. KOLÍN, KUTNÁ HORA

Pečuj s námi o křehké výrobky. Dnes nás kontaktujte a zítra můžeme podepisovat smlouvu. KOLÍN, KUTNÁ HORA

Náplň práce

Pracoviště: Sázava (doprava z KOLÍNA a KUTNÉ HORY zajištěna ZDARMA firemním autobusem)

  • balení, kontrola a odebírání skla z linky

  • jednoduchá manuální práce (pozor - práce ve stoje)

  • 100% zaškolení na pracovní pozici

Požadavky

  • spolehlivost

  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • 70 až 100 Kč/hod

  • flexibilní plánování směn

  • pracovní doba: ranní, odpolední a noční směny (pondělí až pátek) - SMĚNY DLE DOMLUVY !

  • příplatek za odpolední směnu 7Kč/hod

  • příplatek za noční směnu 30Kč/hod

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat (tel / email).

Možnost osobní návštěvy na pobočce v Kolíně – Manpower, Karlovo náměstí 75, Kolín.

Těšíme se na spolupráci.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek