Nabídka práce > Electronic SW Development Engineer

Electronic SW Development Engineer

Náplň práce

Vývoj softwarových Embedded systémů (SMART sensorů) – vyhledávání a výběr alternativních řešení společně se zákazníkem a dalšími relevantními odděleními s ohledem na funkční a ekonomické aspekty.

Koordinace v rámci projektového týmu a spolupráce s ostatními projektovými týmy v různých lokacích.

Vytváření specifikací a dokumentací dle požadovaných procesů.

Podpora zákazníků.

Požadavky

VŠ/SŠ technického zaměření (elektrotechnika, informatika).

Dobrá znalost 8-bit/16 bit mikrokontrolerů (Freescale/PIC).

Znalost programování v jazyku C.

Znalost mikrokontrolerů a realtime aplikací.

Zkušenost s vývojem a metodami aplikovanými na embedded zařízení.

Zkušenosti s SW vývojovými nástroji a testovacími metodami.

Znalost AJ na komunikativní úrovni nutná, znalost NJ výhodou.

Schopnost učit se, kreativita, analytické myšlení.

Orientace na výsledek, schopnost práce pod tlakem.

Nabízíme

Zázemí a know – how silné mezinárodní skupiny.

Přístup k nejnovějším technologiím.

Příležitost pro rozvoj a kariérový růst.

Odpovídající finanční ohodnocení a široké portfolio zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravné, pružná pracovní doba, závodní stravování, atd.).

V případě zájmu o danou pozici prosím zašlete svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce.

Těším se na Vaše reakce

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek