Nabídka práce > Programátor PLC a SCADA

Programátor PLC a SCADA

Náplň práce

Realizuje vývoj SW automatizace technologií pro sklady PHM a vodárenské technologie;

Instaluje PC, PLC, testování a oživování na místě; školení zákazníků;

Provádí podporu pro zákazníky a úpravy software na objednávku.

Programuje PLC většinou S7-300,S7-400 - automatizace, komunikace

Konfigurueje SCADA systém, Instaluje vývojováh prostředí, operační systémy, a různých doplňků OS

Požadavky

• Vysokoškolské vzdělání v oblasti automatizace

• Praxe výhodou

• Angličtina na komunikatinví úrovni

• Komunikativnost, týmový pracovník

• Flexibilitu

Nabízíme

• Zaměstnání u stabilní a silné společnosti

• Odpovídající finanční ohodnocení, mobilní telefon

• Nadstandardní zaměstnanecké výhody, výkonné, odlučné, stravenky

• Možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy, motivační program, cafeterie

• Nástup možný ihned, nebo dle dohody

Máte o pozici zájem? Neváhejte nám zaslat svůj životopis.

Těším se na Vaše reakce.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek