Nabídka práce > Regionální manažer pro síť prodejen s potravinami

Regionální manažer pro síť prodejen s potravinami

Náplň práce

Řízení 5 prodejen ve svěřené oblasti jihomoravského kraje včetně personálního zajištění
Zajištění plnění ekonomických cílů v rámci svěřené oblasti
Kontaktní osoba mezi prodejnami a centrálou
Sledování konkurence a trendů v oboru, návrhy inovací ve spolupráci s koordinátorem daného úseku a vedoucím prodeje
Aktivní účast při realizaci projektů společenské odpovědnosti

Požadavky

Ukončené min. SŠ vzdělání
Víceletá praxe na pozici vedoucího prodejny s potravinami (podmínkou), ideálně na pozici regionálního manažera
Komunikační a manažerské dovednosti a schopnost týmové práce
Odolnost vůči stresu, ochota cestovat
Uživatelská znalost MS Office
Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

roční bonusy ve výši 2 platů
služební automobil po zaškolení i pro soukromé účely
mobilní telefon, notebook po zaškolení
motivující nástupní mzdu
výkon práce v Brně

Informace o pozici

  • Manpower
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek