Nabídka práce > Konzultant potřeb zákazníků - AŽ 23 000 Kč/měsíc- práce v CENTRU BRNA!

Konzultant potřeb zákazníků - AŽ 23 000 Kč/měsíc- práce v CENTRU BRNA!

Náplň práce

- vyřizování telefonických požadavků zákazníků (nejedná se o aktivní oslovování)
- zpracovávání elektronické a písemné korespondence
- řešení požadavků zákazníků podle platných interních předpisů

Požadavky

- komunikativní člověk s příjemným hlasovým projevem (bez vad řeči) a písemným projevem bez gramatických a stylistických chyb (ČJ)
- ochota učit se novým věcem a schopnost zpracovat velké množství nových informací
- uživatelská znalost práce na PC
- předchozí zkušenosti nejsou podmínkou – práce je vhodná i pro čerstvé absolventy!

Nabízíme

- kvalitní zaškolení (3 měsíce)
- možnost naučit se pracovat v SAPu
- jedinečnou možnost zdokonalit se v administrativě v zázemí stabilní společnosti
- příležitost k jedinečnému kariérnímu růstu
- jedno z nejvyšších mzdových ohodnocení v rámci zákaznických center v Jihomoravském kraji
- nástupní základní mzdu 15050 Kč, první navýšení mzdy již po zaškolení na 17050 Kč
- po zapracování mzda až 21 000 Kč
- kvartální bonusy
- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- 90 Kč stravenky ihned po nástupu
- možnost dalšího vzdělávání je samozřejmostí
- nástup IHNED
- místo výkonu práce – centrum Brna v dosahu MHD

Informace o pozici

  • Manpower
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: 15050-23000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek