Nabídka práce > Telefonní operátor E.ON!

Telefonní operátor E.ON!

Náplň práce

- telefonní kontaktování zákazníků s nabídkou produktů a služeb společnosti E. ON, a s tím související záležitosti
- navolávání již předjednaných zákazníků
- retenční hovory

Požadavky

- u nás má každý dveře otevřené!!!
- ideální kandidáti jsou pro nás všichni, kteří jsou komunikativní, prozákaznicky orientovaní, mají příjemný hlasový projev bez vad řeči a mají zájem o dlouhodobou spolupráci
- předchozí zkušenosti nejsou podmínkou

Nabízíme

- fixní mzdu 12 800 Kč + bonusy na měsíční bázi

- při plnění stanovených kritérii se průměrná mzda našich operátorů pohybuje okolo 20 000 Kč

- nenahraditelné zkušenosti

-90 Kč stravenky ihned po nástupu

- důkladné vstupní zaškolení a následné další vzdělávání je samozřejmostí

- 5 týdnů dovolené

- 13. plat

-nástup IHNED

Informace o pozici

  • Manpower
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: 20000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek