Nabídka práce > C# Programátor

C# Programátor

Náplň práce

· vývoj a rozšiřování interních systémů společnosti

· integrace stávajících a nových systémů

· spolupráce na návrhu nových aplikací

· unit testy implementované funkcionality

· odstraňování chyb ve stávajících systémech

Požadavky

· SŠ / VŠ vzdělání technického směru

· alespoň 1 rok praxe na obdobné pozici

· praktická zkušenost s C#

· základní znalost principů .NET Framework

· základní znalost MS SQL

· znalost AJ - B1 (mírně pokročilá)

· samostatnost, ochota učit se nové věci

Nabízíme

· Zajímavou a zodpovědnou práci, možnost uplatnění vlastních nápadů a navrhovaných změn

· Možnost osobního rozvoje a osvojení technologií využívaných ve velkých společnostech

· Zázemí mezinárodní společnosti, etablované v mnoha zemích světa

· Kvalitní adaptační program, firemní vzdělávání a možnost dalšího rozvoje

· Moderní pracovní prostředí s vynikající dostupností MHD - přímo u stanice metra Budějovická

· Balíček zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, stravenky, možnost příležitostné home office, příspěvek na penzijní připojištění, akciový program, notebook, nadstandardní lékařská péče, občerstvení na pracovišti, příspěvek na kulturu/sport/volný čas)

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek