Nabídka práce > FileNet Developer

FileNet Developer

Náplň práce

Byl/a byste součástí pracovní skupiny, která zabezpečuje pro našeho významného a dlouholetého klienta, správu a rozvoj existujících a vývoj nových procesních aplikací na platformě IBM FileNet P8.

Pro existující aplikace používáme prostředí FileNet Workplace a pro nové IBM Content Navigator. Vašim úkolem bude shromažďovat a analyzovat požadavky zákazníků a navrhovat jejich implementaci. Budete se podílet na jedné z aktuálně největších implementací FileNet v ČR a na projektech, které se v rámci ČR v oblasti FileNet ještě nerealizovali. Vaše vlastní nápady a řešení, zkrátka jakoukoliv snahu hledat nové možnosti zlepšení budeme rozhodně podporovat.

Nebudete v tom sám. Pracovní tým zkušených a kreativních kolegů vede Team Leader, který má více než 15-ti leté zkušenosti s návrhem a dodávkou komplexních ECM řešení a systémů se zaměřením na platformu IBM FileNet.

Požadavky

- zkušenosti s komplexním návrhem aplikací

- zkušenosti se zabezpečováním provozu a podpory aplikací

- zkušenosti a znalost biometrických technologií (primárně biometrický dynamický podpis) výhodou A co dalšího se bude hodit?

- vývoj UI aplikací (Spring, JSP, ...)

- vývoj webových služeb (JAX-WS, Axis2, JAX-RS – RESTful)

- databáze Oracle, případně DB2 a MS SQL

- aplikační servery IBM WebSphere a Oracle WebLogic

Výhodou:

- zkušenosti s vývojem a customizací FileNet Workplace, znalost vývoje v IBM Content Navigator výhodou

- vývoj s použitím FileNet Content Engine Java API, Process Java API, Web Application Toolkit, vývoj s IBM Content Navigator JavaScript a Java API    výhodou

- znalost technologií JSP, JavaScript, J2EE, JSON, znalost Dojo Toolkit a Dijit výhodou

- znalost produktu IBM Case Foundation (původně FileNet Business Process Manager) a IBM FileNet Content Manager

Nabízíme

Benefity jsou např:

- kamarádské a svobodomyslné pracovní prostředí, žádný open space

- prostor pro vlastní nápady a jejich realizaci

- stravenky

- příspěvek na penzijní připojištění

- lekce angličtiny s rodilým mluvním, nebo českým lektorem

- odborné vzdělávání interně i externě

- společné potkávání se s kolegy na neformálních akcích

- možnost práce z domova

- zajímavé projekty, které se neustále mění

- firemní notebook nebo telefon

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 60 - 100 000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek