Nabídka práce > Nákupčí s němčinou - vhodné pro absolventy

Nákupčí s němčinou - vhodné pro absolventy

Náplň práce

  • každodenní písemná i telefonická komunikace s německy hovořícím zákazníkem

  • příjem, faktická kontrola a zpracování nákupních požadavků ze zahraničí

  • poptávání přímého materiálu u dodavatelů

  • kontrola a následné zakládáni nabídek v interním systému

  • urgence nabídek u dodavatelů

  • řešení rozdílu cen, platebních podmínek a podmínek dodání u faktur

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • velmi dobrou znalost němčiny

  • předchozí pracovní zkušenosti v nákupu

  • uživatelskou znalost programů sady MS Office

  • přesnost, pečlivost, odpovědnost, iniciativu

  • dobré komunikační dovednosti a schopnost týmové spolupráce

Nabízíme

  • zázemí mezinárodní společnosti

  • možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě

  • školení, benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity, pružnou pracovní dobu, příspěvek na životní/penzijní připojištění a další

  • možnost práce z domu - HOME OFFICE až 2x do týdne!!!

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek