Nabídka práce > SKLÁDEJ S NÁMI VE SKLADU V PRŮMYSLOVÉ ZÓNĚ OVČÁRY

SKLÁDEJ S NÁMI VE SKLADU V PRŮMYSLOVÉ ZÓNĚ OVČÁRY

Náplň práce

Pracovní doba:

  •  dvousměnný provoz PO-Pá

  •  denní ranní (6:00-14:25)

  •  odpolední (15:30-23:55)

Požadavky

  •  spolehlivost

  •  dobrý zdravotní stav

  •  čistý trestní rejstřík

  •  manuální zručnost

  •  zkušenosti s VZV nebo skladu výhodou, ne však pomínkou!

  •  nutnost vlastní dopravy - špatná dostupnost MHD

Nabízíme

Mzdové podmínky:

  •  plat 18.000-20.000Kč/měsíc

  •  bonusový systém jako nenároková složka již od 1.měsíce ve výši od 0 – 4.000 Kč/měsíc

  •  90 Kč stravenka/směna

  •  práci v dobrém kolektivu

  •  možnost dlouhodobé spolupráce na hlavní pracovní poměr

  •  možnost převodu do kmenového stavu společnosti

Nástup možný IHNED -  neváhejte a co nejdříve nás kontaktujte: Simona Klepáčová, tel. 734524674 nebo nás osobně navštivte na naší pobočce v Kolíně, Karlovo náměstí 75 (vedle prodejny Baťa).

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Služby,
  • Plat: 18000 - 24000Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek