Nabídka práce > Seřizovač

Seřizovač

Náplň práce

- seřizování a obsluha vstřikolisů
- nastavování výrobních parametrů

Požadavky

Požadujeme:

- SOU nebo SŠ technického směru
- AJ výhodou
- praxe jako seřizovač jakéhokoliv výrobního stroje
- zkušenost se vstřikolisy
- technická a manuální zdatnost

Nabízíme

Nabízíme:

- spolupráce při rozjezdu nového závodu
- odpovídající platové ohodnocení
- firemní benefity, bonusy, 13. a 14. plat
- stabilní zázemí mezinárodní a prosperující společnosti
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravné

Zaujala Vás pozice? Neváhejte a pošlete nám Váš životopis a my se Vám co nejdříve ozveme!
V tom případě nám pošlete svůj strukturovaný životopis v anglickém jazyce a my se Vám co nedjříve ozveme! Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.
Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek