Nabídka práce > Hledáme posily do skladu!

Hledáme posily do skladu!

Náplň práce

Přidej se k nám do týmu a pomoz tak zásobit kuchyně na celém světě tím nejmodernějším kuchyňským vybavením!

Budeš pracovat s elektronickou čtečkou, vychystávat zboží a balit výrobky. Ničeho se neboj, k dispozici ti bude tvůj vedoucí a kamarádští kolegové, kteří tě náležitě zaškolí.

Pracovní týden pouze v pracovní dny, dvousměnný režim - ranní směny od 7:00 do 15:30, odpolední směny od 13:30 do 22:00 hodin.

Požadavky

- každý u nás má dveře otevřené, tak se neváhej ozvat!

Nabízíme

- volné víkendy, abys měl čas na své koníčky
- dvousměnný režim ti ve volném čase umožní vyřídit vše důležité
- kamarádský kolektiv, se kterým se můžeš vídat i mimo pracovní dobu
- práci ve společnosti, která je jedničkou ve svém oboru
- komfortní zázemí, aby ses u nás cítil/a dobře
- čisté a příjemné pracovní prostředí, abychom chránili tvé zdraví

Informace o pozici

  • Manpower
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Služby,
  • Plat: 75 - 85 Kč/h
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek