Nabídka práce > Skladník Hostivice DPČ

Skladník Hostivice DPČ

Náplň práce

- práce v oddělení expedice náhradních dílů v automobilovém průmyslu
- pickování - vychystávání autodílů na expedici se čtečkou
- příprava zboží dle objednávek zákazníka
- manuální práce ve skladu

Požadavky

- manuální zručnost, fyzickou zdatnost, samostatnost

- spolehlivost, zodpovědný přístup k práci
- ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (6:00-14:00, 14:00-22:00) + možnost víkendových ranních směn
- praxe ve skladu a se čtečkou výhodou

Nabízíme

- brigádu na DPČ
- místo pracoviště: Hostivice - 5 min. autobusem č. 336 ze Zličína
- mzdu 100 Kč/hod hrubého (do výše výdělku 2500 Kč/měsíc 100,- Kč/hod. v čistém)
- pracovní oblečení zdarma
- začátek brigády dle dohody, možno ihned

V případě, že Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím odpovědního formuláře. Pošlete prosím Váš strukturovaný životopis. Vhodné kandidáty budeme v nejbližší době kontaktovat.

Výše uvedené informace jsou pravdivé, údaje poskytuji dobrovolně a z vlastního zájmu a souhlasím s tím, že společnost MANPOWERGROUP, spol, s r.o., IČO 41194659 bude do doby, než tento souhlas odvolám využívat mnou poskytnuté údaje ke zpracování za účelem zprostředkování zaměstnání a za tímto účelem sdělovat třetím osobám. Byl(a) jsem poučen (a) o svých právech dle zákona 101//2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: 100 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek