Nabídka práce > Operátor výroby (možnost výdělku až 24.900 Kč!)

Operátor výroby (možnost výdělku až 24.900 Kč!)

Náplň práce

- výroba interiérových plastových prvků pro osobní automobily

- nabízíme několik operátorských pozic vhodných pro ženy i muže:

° montážní práce (dveřní panely)

° obsluha automatizovaných strojů

° manipulant (zásobování linky)

- doprava zajištěna z Klášterce n. Ohří, Kadaně, Chomutova, Jirkova, Mostu, Litvínova a Žatce

Požadavky

- ochota pracovat ve směnném provozu

- spolehlivost, zodpovědnost

- schopnost reagovat na změny a učit se novým věcem

- pracovitost

Nabízíme

- Základní nástupní mzda 15.000,- Kč + bonusy a příplatky až 9.900,- Kč!

- Pro zaškolené operátory, kteří dosáhnou požadované úrovně kvalifikace, základní mzda 17.000,- Kč + bonusy až 9.900,- Kč!

- 5 týdnů dovolené

- Stravenky v hodnotě 70,- Kč

- Příspěvek na autobusovou dopravu (50% jízdného)

- Závodní stravování

- Akce pro zaměstnance (firemní večírek, rodinný den)

- Možnost kariérního růstu

- Mobilní tarif za zvýhodněné ceny

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 15.000,- Kč + až 9.900,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek