Nabídka práce > OPERATOR LOGISTYKI - LIPOVKA – OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

OPERATOR LOGISTYKI - LIPOVKA – OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Náplň práce

Dla naszego klienta w Lipovce poszukujemy pracowników na pozycję operatora logistyki:

• Praca w systemie trzyzmianowym

• Dostaczanie materiału w ramach fabryki

• Wykładanie i nakładanie produktów

• Składowanie materiałów

- miejsce wykonywanej pracy - Lipovka (w pobliżu Kvasin)

Požadavky

Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy/pracy w systemie zmianowym.

Uprawnienia na obsługę wózków widłowych.

Prawo jazdy sk. B.

Nabízíme

  •  25 dni płatnego urlopu

  •  plat 20 300 CZK + 0-2500 CZK

  •  Możliwość przejścia pod bezpośrednie zatrudnienie firmy Simoldes Plasticos po 6 miesiącach

     Regularne podwyżki zarobków po 6. a 12. miesiącu pracy.

  •  Doplata 1000 CZK odpracowane 100% godzin

  •  Ze względu na specyficzne warunki pracy oferta jest skierowana głównie do mężczyzn

     Dodatki za pracę na nocnej zmianie

  •  Dotowane posilki a kawa

  •  13. a 14.wynagrodzenie

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 20300 - 22800 Kč/měsíc
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek