Nabídka práce > Specialista/tka výroby - Kolínsko

Specialista/tka výroby - Kolínsko

Náplň práce

Náplň práce:

Sledování chodu technologie a procesů v úseku lakovny

Řešení technologických problémů na lakovně

Řízení samostatných projektů

Zpracovávání technologických postupů

Celková podpora výroby, pravidelné reporty

Požadavky

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání technického směru, strojní zaměření výhodou

Znalost anglického jazyka - komunikativní znalost (schopnost komunikace)

Zkušenost z výrobního prostředí výhodou

Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci

Znalost práce na PC - uživatelská znalost

Samostatnost, pečlivost, schopnost pracovat v týmu

Nabízíme

Nabízíme:

Stabilní pracovní pozici s možností dlouhodobé perspektivy

Samostatnou pracovní pozici s možností aktivního využití AJ

Moderní pracovní prostředí a práci s moderními technologiemi

Práci v menším pracovním týmu

Další profesní rozvoj a růst

Zajímavé platové ohodnocení, další benefity

Nástup: možný ihned nebo dle dohody

Místo pracoviště: Kolínsko

Neváhejte nás kontaktovat a dejte nám o sobě vědět. Zašlete nám Váš životopis a velmi rádi Vás na tuto pozici představíme. Těšíme se na Vás!

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek