Nabídka práce > Výrobní technik

Výrobní technik

Náplň práce

Kontrola chodu výrobních strojů pro zpracování plastů. Neustálá kontrola kvality vyrobených lahví, provádění potřebných korekcí, minimalizace výrobních ztrát. Připravování linek na změny barvy, výměny forem, předcházení zbytečným prostojům. Ladění procesu, změna receptur, přestavba linek. Hlídání a dodržování výrobního plánu.

Požadavky

SŠ technického směru nebo elektrotechniky. Znalost práce na PC – MS Office. Praxe na obdobné pozici v automatizované výrobě - výhodou. Zkušenosti s nastavováním parametrů výrobní linky PLC - výhodou. Zkušenosti s lisováním nebo vyfukováním plastů - výhodou. Oprávnění na VZV - výhodou. Znalost AJ - výhodou. Manuální zručnost, odbornost, flexibilita.

Nabízíme

Zázemí stabilní společnosti. Konkurenční platové ohodnocení s bonusovým systémem. Investici do Vašeho profesního rozvoje. Unikátní zkušenosti v odvětví výroby plastových obalů. Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 19.000,- Kč - 22.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek