Nabídka práce > Procesní inženýr [zajímavý plat]

Procesní inženýr [zajímavý plat]

Náplň práce

- Optimalizace technologií a výrobních procesů
- Analýza procesních situací na výrobní lince
- Návrhy na změny vedoucí k zefektivnění výroby
- Řízení projektů
- Komunikace s interními a externími dodavateli

Požadavky

- VŠ, SŠ vzdělání technického směru nebo v odvětví potravinářství či chemie
- Zkušenosti ve výrobě výhodou
- Komunikativní angličtina
- Samostatnost, nasazení, zápal pro dobrou věc a aktivní přístup

Nabízíme

- Zázemí silné a renomované společnosti s mnohaletou tradicí a prestiží
- Zajímavé mzdové ohodnocení
- Velkou škálu zaměstnaneckých benefitů
- Přátelský kolektiv
- Možnost profesního a kariérního růstu
- Možnost dalšího vzdělávání
- Možnost podílet se výstavbě jednoho z nejmodernějších závodů v Evropě
- A mnohem více.....

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek