Nabídka práce > Statistik - zlepšování výrobních procesů

Statistik - zlepšování výrobních procesů

Náplň práce

- rozvíjet a řídit sběr dat napříč všemi výrobními a kontrolními procesy
- doporučovat vhodné statistické metody a statisticky vyhodnocovat rozhodující parametry kvality a způsobilosti procesu jednotlivých provozů
- na základě analýzy provozních data a jejich vyhodnocení budete doporučovat a spolupracovat s vedoucími pracovníky jednotlivých provozů na zlepšení způsobilosti procesů
- budete připravovat reportingy pro vedení společnosti, podklady pro jednání se zákazníky a reporting pro auditory

Požadavky

- VŠ, SŠ vzdělání strojního zaměření
- aktivní znalost statistických SW (Minitab, CAPA, případně Q-Stat)
- zkušenosti se zlepšováním výrobních procesů
- znalost Six sigma Green Belt, resp. Black Belt výhodou
- angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni
- organizační schopnosti, logické a analytické myšlení, flexibilita, chuť učit se

Nabízíme

- zajímavé mzdové ohodnocení + kvartální bonusy
- škálu zaměstnaneckých benefitů
- možnost profesního růstu
- zázemí mezinárodní renomované společnosti
- možnost dalšího vzdělávání
- lokalita: Bohumín

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek