Nabídka práce > .NET Developer

.NET Developer

Náplň práce

  • Budeš se podílet na vývoj ERP serverové struktury a služeb

  • Součástí Tvé práce bude i testování a přípravu technické dokumentace

  • V neposlední řadě je úzkou spolupráci s našími analytiky

Požadavky

  • Nadšení pro IT a programování. Pokud k tomu ještě přidáš vlastní kreativitu, nápaditost a chuť učit se, máš místo v týmu.

  • Samozřejmě potřebujeme i znalost C#, .NET Framework, znalost IIS a webových technologií, což je pro nadšence sranda.

  • Analytické a koncepční myšlení

  • AJ na komunikativní úrovni.

  • Velkou výhodou je znalost MS Azure,WCF, ASP.NET + MVC, UML modelování

Nabízíme

  • Máme pro Tebe zajímavou a samostatnou práci na rozsáhlých IT projektech

  • Přístup k nejmodernějším technologiím

  • Zázemí silné a stabilní společnosti s předním postavením na trhu IT

  • Mnoho zaměstnaneckých výhod: příspěvky na stravování, sportovní a kulturní aktivity, týden dovolené navíc a mnoho dalších.

  • možnost homeoffice

  • Partu skvělých kolegů a velmi příjemné pracovní prostředí

  • Řadu teambuildingových akcí

  • Možnost seberealizace a profesního růstu

  • Možnost dalšího vzdělávání (jak odborného, tak i jazykového)

  • Motivující finanční ohodnocení

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek