Nabídka práce > Aplikační inženýr

Aplikační inženýr

Náplň práce

  • Zajištění technické podpory distributorům, zákazníkům a dále pak obchodním zástupcům

  • Konstrukční návrhy nových řešení či úpravy stávajících rotačních uložení

  • Příprava technických informací a podkladů pro nabídky

  • Návrhy vhodných typů rotačních uložení pro specifické pracovní podmínky

  • Kooperace se zahraničními výrobními závody při výrobě strojních dílů

  • Sledování technických novinek

  • Příprava a vedení technických školení pro zákazníky i zaměstnance

  • Technické konzultace u zákazníků (při přípravě a realizaci zakázek)

  • Spolupráce s marketingem - podpora při sestavování katalogů a dalších publikací, překlady, korektury, technické prezentace

  • Evidence aktivit v interním systému

Požadavky

  • VŠ - strojní fakulta (konstrukční zaměření výhodou)

  • Praxe min. 1 rok jako aplikační inženýr nebo konstruktér

  • Dobrá schopnost čtení výkresové dokumentace

  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti

  • Komunikativní znalost AJ slovem i písmem (min. úroveň B1)

  • Znalost práce na PC – MS Office, AutoCAD

  • Řidičské oprávnění skupiny B

  • Flexibilita, vysoká míra vlastní iniciativy, samostatnost

  • Schopnost práce v týmu pracovníků i zákazníků

Nabízíme

  • Zázemí silné úspěšné společnosti

  • Zajímavou a samostatnou práci, prostor k vlastní iniciativě a seberealizaci

  • Propracovaný systém školení a vzdělávání

  • Výborné finanční ohodnocení

  • Bonusy a balíček benefitů

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek