Nabídka práce > Elektrotechnik pro japonskou společnost

Elektrotechnik pro japonskou společnost

Náplň práce

- Údržby a kontroly výrobních strojů s písemným záznamem

- Pravidelné prohlídky a opravy výrobních strojů a zařízení

- Provádění drobné údržby k zajištění chodu objektu společnosti

- Zajišťovat denní evidenci dat o spotřebách el. energie, vody, plynu

- Poskytovat technickou pomoc při seřizování strojů

Požadavky

- SŠ elektrotechnického zaměření

- Praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky

- Vyhláška 50, výhodou § 6, §8, §9

- Samostatnost, manuální zručnost, technické myšlení v řešení problémů ve výrobě

- Orientaci v technické dokumentaci

- ŘP sk.B

Nabízíme

- Práci v nepřetržitém provozu

- Zázemí mezinárodní výrobní společnosti

- Věrnostní bonus

- Firemní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

- 5 týdnů dovolené

- Příspěvek na penzijní připojištění

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek