Nabídka práce > Specialista ERP (Konzultant výroby senior)

Specialista ERP (Konzultant výroby senior)

Náplň práce

  • analýza požadavku zákazníka a návrh řešení v systému zákazníka

  • sledování legislativních změn v oblasti výroby a návrh zpracování těchto změn do IS zákazníka

  • poskytování konzultací a školení zákazníkům v oblasti výroby

  • poradenství zákazníkům v oblasti výroby

  • vedení projektů

Požadavky

  • min. SŠ vzdělání

  • praxe a orientace v oblasti výroby min. 3 roky

  • praxe ve výrobní sféře či odbytu

  • praxe v oboru implementace informačních systémů vítána

  • výhodou praxe v oboru implementace výrobních řešení

  • znalost účtování rozpracované výroby

  • znalost metod plánovaní výroby (MRP I, MRP II, APS)

  • základní znalost závěrkových operací

  • znalost logiky informačních systémů

  • znalost obecných firemních procesů

  • výborné komunikační a prezentační dovednosti

  • řidičský průkaz skupiny B - ochota cestovat

Nabízíme

  • práci v moderní společnosti

  • výborné pracovní podmínky a motivující platové ohodnocení

  • práci na zajímavých projektech pro významné klienty

  • práci v příjemném kolektivu

  • odborný růst v oblasti informačních technologií, firemních procesů

  • v případě požadavku možnost pracovat formou home office (po zapracování)

Nástup: Dohodou

Místo pracoviště: Přerov

Informace o pozici

  • Manpower
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek