Nabídka práce > Koordinátor řízení změn a nových projektů

Koordinátor řízení změn a nových projektů

Náplň práce

Do práce se budete těšit především na:

- Plánování a realizaci projektů

- Sledování a kontrolu projektů

- Řízení a sledování změn

- Ve Vaší kompetenci bude také dohled nad bezpečností při práci a podílení se na budování firemní kultury

Požadavky

Naprostou nezbytností je:

- Vysokoškolské vzdělání, v případě technického oboru budete ve výhodě

- Anglický jazyk budete používat na denní bázi, a proto využijete i svou praxí vytříbenou angličtinu

- Minimálně dvou letá praxe jako projektový či programový manažer

- Zkušenost s koordinováním týmu napříč odděleními

- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Klient Vám nabízí:

- Možnost kariérního postupu

- Dynamický kolektiv, týmová spolupráce

- 25 dní dovolené ročně + pracovní volno nad rámec zákoníku práce

- Závodní stravování (příspěvek zaměstnavatele), doplňkový prodej občerstvení

- Kávomaty, sodobary

- Jazyková výuka

- Výhodné tarify volání od T-mobile (i pro rodinné příslušníky)

- Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění

- Půčky zaměstnancům

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek