Nabídka práce > Technolog výroby - předsériová výroba

Technolog výroby - předsériová výroba

Náplň práce

Ve Vaší kompetenci by byla zejména odpovědnost za náběh nových projektů a výrobků do výroby v závislosti na požadavcích zákazníků.

Náplní Vaší práce by bylo především:

- Řízení předsériové výroby

- Přesun nových výrobků a procesů

- Spolupráce na vývoji

- Zajištění analýz

- Zastupování zákazníka

- Dohled nad bezpečností při práci a podílení se na budování firemní kultury

Požadavky

Znalosti, bez nichž se neobejdete, jsou především:

- Minimálně středoškolské vzdělání technického zaměření

- Anglický jazyk budete používat na denní bázi, a proto využijete i svou praxí vytříbenou angličtinu

- Nespokojíte-li se s málem a ovládáte ještě jeden cizí jazyk na úrovni B1

- Orientace v softwaru MS-Project a proceduře GDPIM

- Znalost statistických metod a technických norem

- Znalost norem jakosti ISO9000, ISO/TS16949

- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Klient Vám nabízí:

- Možnost kariérního postupu

- Dynamický kolektiv, týmová spolupráce

- 25 dní dovolené ročně + pracovní volno nad rámec zákoníku práce

- Závodní stravování (příspěvek zaměstnavatele), doplňkový prodej občerstvení

- Kávomaty, sodobary

- Jazyková výuka

- Výhodné tarify volání od T-mobile (i pro rodinné příslušníky)

- Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění

- Půčky zaměstnancům

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek