Nabídka práce > PROJEKTOVÝ MANAŽER

PROJEKTOVÝ MANAŽER

Náplň práce

- zodpovědnost za vedení a řízení běžících a nových nestandartních stavebních projektů

- řízení projektů z hlediska nákladů, času a kvality

- kontrola plnění stanovených cílů

- optimalizace a neustálé zdokonalování výrobních technologií

- vyhledávání možností snižování podnikových a výrobních nákladů

- vedení projektové agendy a pravidelných reportů

- komunikace s architekty, projektanty a investory

Požadavky

- SŠ/VŠ technického směru

- praxe na stejné pozici ve výrobní společnosti

- AJ- na komunikativní úrovni, NJ výhodou

- samostatnost, kreativitu, schopnost prosadit se, schopnost řešit problémy a pracovat v týmu

- znalost práce na PC (MC Office, Lotus Notes, internet)

- ŘP sk. B

Nabízíme

- motivující finanční ohodnocení

- zaměstnanecké benefity- 13. plat, jazykové kurzy, týden dovolené navíc, závodní stravování

- zaměstnání ve stabilní a prosperující společnosti

- moderní pracovní prostředí

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek