Nabídka práce > Rehabilitační lékař/ka

Rehabilitační lékař/ka

Náplň práce

Pro moderní rehabilitační zařízení v okrese Trutnov hledáme Rehabilitačního lékaře/lékařku, který bude mít na starosti péči o pacienty (20-30 pacientů) a standardní lékařskou agendu. Možnost realizace ambulantní péče na částečný úvazek ve stejném zařízení.

Požadavky

- lékařské VŠ vzdělání (nejlépe v oboru rehabilitace a fyzikální medicína, ortopedie, chirurgie, interna, neurologie)

- praxi min. 2 roky a atestaci v oboru fyzikální medicína či základní kmen, příp. ochotu si doplnit atestaci v požadovaném oboru

Nabízíme

- moderní pracovní prostředí

- přátelský kolektiv

- klidná plánovaná práce

- práci v zařízení, které poskytuje péči na vysoké úrovni

- možnost využití služebního bytu 4+1 v lokalitě

- možnost zkráceného úvazku

SPLŇUJETE POŽADAVKY A ZAUJALA VÁS NABÍDKA?

V tom případě nám pošlete svůj strukturovaný životopis v českém jazyce. Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.
Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek