Nabídka práce > MS DEVELOPER (.NET)

MS DEVELOPER (.NET)

Náplň práce

Patřil/a bys do týmů přátelských kolegů, kteří jsou zkušení v oblasti MS řešení. Mezi Tvé hlavní úkoly bude spadat vývoj v MS SharePoint a jiné MS platformy - .NET.

Pozice není jen o strojové práci, ale uvítáme i jakékoli nápady a zlepšení.

Nejde o žádné dlouhodobé vývoje, ale práce na krátkodobých zakázkách, takže neustálá změna a hodně možností se neustále zlepšovat.

Navíc se i hodně naučíš, jelikož v týmu sdílíme best practise a neustále se zdokonalujeme.

Požadavky

  • zkušenosti s .NET technologií (může být i základní)

  • znalost vývoje v C# , JavaScript, jQuery

  • vynikající komunikativní a prezentační dovednosti

  • znalost anglického jazyka na technické úrovni

Výhodou

  • zájem o Microsoft

  • zkušenosti s vývojem v MS SharePoint

  • orientace v cloudových technologiích (MS Azure, Office 365)

  • pozitivní přístup k práci

  • týmový duch

V případě, že se necítíš sebejistý v některých uvedených oblastech, rádi Tě cokoli doučíme.

Nabízíme

  • přátelské pracovní prostředí - opravdu lidský přístup, který poznáte už na první schůzce

  • lekce angličtiny s rodilým mluvčím, nebo českým lektorem

  • odborné vzdělávání v rámci týmu i externě

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • neformální akce s kolegypráce na zajímavých projektech, které se neustále střídají

  • příležitost realizovat vlastní nápady

  • možnost práce z domova

  • stravenky

  • firemní notebook nebo telefon

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek