Nabídka práce > ROZPOCZNIEMY WSPÓLNIE ROZWÓJ CENTRUM SERWISOWEGO - MOŻLIWOŚĆ AWANSU

ROZPOCZNIEMY WSPÓLNIE ROZWÓJ CENTRUM SERWISOWEGO - MOŻLIWOŚĆ AWANSU

Náplň práce

OPIS PRACY

Do twoich obowiązków będzie należeć serwis drobnej elektroniki:
Naprawa elementów urządzeń, montaż i podłączanie drobnych części, czyszczenie, pakowanie oraz kontrola funkcjonalności produktu.

Požadavky

PROFIL KANDYDATA

Niczego się nie obawiaj, wszystkiego Cię nauczymy w ramach wstępnego szkolenia.

Nabízíme

OFERUJEMY

Z podjęciem pracy w naszej firmie uzyskasz stabilizację i dużo korzyści

- ponadprzeciętne wynagrodzenie z dodatkami 17500 CZK

- stabilne zatrudnienie bezpośrednio w Ostrawie na umowę o pracę na pełny etat

- osobiste podejście do każdego pracownika, rodzinna atmosfera, przyjemne środowisko

- start nowego wydziału z nowoczesnymi technologiami, gdzie nauczysz się wiele nowych rzeczy

- możliwość rozwoju kariery, awansu na wyższe stanowiska

- dodatek żywieniowy

Miłego dnia życzy Manpower

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 17 500-22 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek