Nabídka práce > Příjemná práce ve Slatině

Příjemná práce ve Slatině

Náplň práce

Práce není náročná a nejedná se o pásovou výrobu, pracuje se samostatně v menších skupinkách 2-3 lidí. Jedná se o různorodou manuální práci ve výrobě (kompletace a balení výrobků).

Požadavky

Práce je vhodná jak pro muže, tak i ženy. Ani věk a praxe u nás není rozhodující – dáme příležitost všem, kteří chtějí pracovat na HPP a vyhovuje jim práce ve 3-směnném provozu.

Nabízíme

Za Vaši odvedenou práci Vás odměníme příjemnou mzdou, která činí až 18.600 Kč. Široká škála bonusů (nadstandardní příplatky za směnnost, měsíční výkonnostní bonusy, příspěvky na stravování, týden dovolené navíc, příspěvky na OOPP, vstupní lékařská prohlídka zdarma...). A to co Vám dále můžeme nabídnout je čisté a moderní prostředí,zázemí stabilní firmy a hlavně spolupráci, při které věříme, že bude silná a dlouhodobá.

Zašlete nám svůj životopis e-mailem na:stepanka.dvorakova@manpower.cz či odpovědním formulářem. Můžete se s námi spojit telefonicky: 226 254 964 nebo se za námi rovnou zastavit na pobočce: Orlí 3, Brno.

Těšíme se na Vás!

Informace o pozici

  • Manpower
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek