Nabídka práce > Produktový manažer - zdravotnictví

Produktový manažer - zdravotnictví

Náplň práce

- Odborná propagace produktů pro intervenční kardiologii a radiologii – injektory kontrastních látek a příslušenství, kontrastní látky aj.

- Komunikace s výrobci, managementem nemocnic a dalšími odděleními

- Prezentace na odborných seminářích a jejich organizace

- Odborná podpora prodejního týmu

- Vyhodnocení a výkazy jednotlivých aktivit

Požadavky

- Vzdělání technického nebo zdravotnického směru, min. SŠ/VOŠ

- Znalost AJ slovem i písmem

- Orientace v sortimentu produktů pro intervenční kardiologii a radiologii výhodou

- Znalost práce na PC

- Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Hledáme komunikativního, dynamického a přátelského člověka s prezentačními a organizačními dovednostmi s chutí na sobě i svém profesním rozvoji pracovat!

Nabízíme

- Zajímavá individuální práce v mladém kolektivu

- Dlouhodobá spolupráce a jistota

- Možnost realizace vlastní kariéry

- Platové ohodnocení s přímou vazbou na výsledky práce

- Pravidelný trénink a rozvoj potřebných znalostí a dovedností

- Služební vůz i pro soukromé účely

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek