Nabídka práce > Projektový manažer - Automotive

Projektový manažer - Automotive

Náplň práce

Vašim denním chlebem bude:

· zodpovědnost za technickou realizaci nových projektů až po předání výrobnímu úseku

· spoluúčast na designu produktu

· specifikace a implementace výrobní technologie

· zodpovědnost za plánování a koordinaci projektů

· komunikace se zákazníkem

· zpracování objednávek, monitoring dat

Požadavky

Ve svém šuplíčku zkušeností a znalostí byste měli mít:

· SŠ/VŠ vzdělání ideálně strojního směru

· praxi na podobné pozici v automotive prostředí min. 3 roky podmínkou

· zkušenosti se zaváděním nových projektů velkou výhodou

· znalosti APQP, FMEA, PPAP

· pokročilou znalost německého/anglického jazyka

· flexibilita, samostatnost, rozhodná osobnost

· MS Office, portály OEM výhodou

· ŘP sk.B

Nabízíme

Za odměnu Vám klient nabízí:

· mzda dle schopností uchazeče

· motivační finanční ohodnocení

· firemní benefity (stravenky, pololetní odměny, 13. a 14.plat, atd.)

· mobilní telefon, notebook

· pracovní postup v dynamicky rozvíjející se firmě

· smlouva na dobu určitou jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Cítíte, že tato výzva je šitá na míru právě Vám? Neváhejte mi zaslat svůj životopis v rodném jazyce a angličtině/němčině.

Těším se na Vaše reakce!

Petra Štěrbová (Smutková)

Informace o pozici

  • Manpower
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek