Nabídka práce > Jsi programátor a je jedno jakého jazyku? Láká tě naučit se Javu?

Jsi programátor a je jedno jakého jazyku? Láká tě naučit se Javu?

Náplň práce

· Budeš pracovat v týmu s kolegy vývojáři, testery a product managerem a vzájemně se podporovat v dosahování stanovených cílů

· Budeš rozšiřovat a podporovat ERP produkty a zpracovávat potřeby pro naše velké mezinárodní klienty

· Pracovat budeš v Javě, ve které tě kompletně do půl roku naučíme!

Požadavky

· Naším hlavní jazykem je Java a dále hojně využíváme SQL a Javascript - bude výhoda, pokud budeš mít nějaké zkušenosti přímo s těmito technologiemi

· Oceníme, pokud budeš objektově orientován, máš analytické myšlení a schopnost řešit problémy

· Jsme týmově silně zaměřeni, proto budeme rádi, když s námi svoje nápady budeš řešit a řekneš nám o nich

· Je důležité, abys byl schopen se i trochu domluvit v AJ - lze chodit na kurzy AJ v pracovní době

Nabízíme

· Smlouva na dobu neurčitou

· Home-office po zkušební době

· Akcie firmy hned při nástupu

· 5 týdnů dovolené

· 3 x sick day

· Narozeninový den! (v rámci narozeninového měsíce 1. den volna)

· Možnost kariérního růstu

· Možnost migrace mezi týmy

· Možnost pracovat 8 hodin týdne na vlastním projektu

· Možnost výletu do Kalifornie - Sillicon Valley

· Kurzy AJ, ČJ

· Family days

· Charitativní akce

· Relaxační místnosti, masážní křesla, nestresové prostředí

· Rovnováha mezi pracovním prostředím a osobním životem

· U nás se budete mít lépe jako doma :)

· Až ochutnáte jídlo z naší kuchyně (4*), už nebudete říkat „doma nejlíp" :)

· Příspěvek na životní a penzijní připojištění

· Stravenky

Budu se těšit na Vaši reakci, či pouze nezávazný telefonát.

Josef Marek
Tel: +420 725 597 109
E-mail: josef.marek@experis.cz
IT Recruitment Consultant

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 35.000,- až 100.000,-
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek