Nabídka práce > LEAN SPECIALISTA

LEAN SPECIALISTA

Náplň práce

Odpovědnost a zodpovědnost:

· Organizovat a vést interní školení zaměřená na využití metodiky LEAN.

· Poskytovat metodickou podporu vedoucím pracovníkům nákladových středisek a administrativních oddělení při zefektivňování procesů s využitím nástrojů a postupů metodiky LEAN.

· Samostatně analyzovat vybrané procesy, navrhovat a organizovat zavedení opatření ke snížení nákladové náročnosti, resp. ke zvýšení produktivity metodami průmyslového inženýrství.

· Zaznamenávat a předkládat reporty úspor vyplývajících z navrženého opatření.

Požadavky

Požadavky našeho klienta jsou:

· Znalost metod štíhlé výroby: Lean, Kaizen, Kanban apod.

· Prokazatelná praxe z výrobní společnosti

· Anglický jazyk na pokročilé úrovni

· Umět prosadit změnu a tu změnu následně i zrealizovat

· Být bezprostřední co se týče změn ze strany kolegů a nadřízených

· Schopnost stát si za svým názorem

· Být bezelstný a organizačně schopný

· VŠ technického nebo ekonomického zaměření

· Schopnost umět vyřešit problém včetně odhalení počátku problému

  a zabránit jeho opakování se

· Uživatelsky se přátelit s počítačem a ovládat MS Office včetně prezentací

· Extraverze vítána

Nabízíme

Za všechny výše uvedené schopnosti a dovednosti klient nabízí:

· Pracovní poměr na dobu neurčitou

· Pestrou pracovní náplň

· Týden dovolené navíc

· Stravenky

· Příspěvek na životní/penzijní pojištění

V zájmu nás i zájmu klienta je, aby se člověk stále vzdělával a tzv. neusnul na vavřínech, proto nabízí možnou účast ve vybraných vzdělávacích kurzech.

Těším se na Vaše reakce.

Lenka Rajtrová

lenka.rajtrova@manpower.cz

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek