Nabídka práce > Svářecí/pájecí technolog

Svářecí/pájecí technolog

Náplň práce

- Zajištění technologické části výroby pro procesy pájení - zavádění standardů, stanovení pracnosti, nákup a přejímka strojního zařízení a přípravků, tvorba pracovních návodek, PFMEA

- Spolupráce s ostatními závody Ingersoll Rand v celosvětovém měřítku v rámci komunity Brazing Network of Excellence

- Spolupráce s oddělením konstrukce - schvalování vyrobitelnosti a návrhy na konstrukční optimalizace výrobku

- Spolupráce s oddělením výroby - školení pracovníků, zajištění technologické disciplíny a řešení operativních problémů ve výrobě  Vedení technologických projektů

- Kontinuální zlepšování procesu (kvalita + produktivita) – eliminace rizik vzniku neshody, nápravná opatření na základě výsledků auditů, odstraňování plýtvání ve výrobě a v obslužných procesech

- Implementace metod štíhlé výroby (TPM, SMED, 5S)

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického nebo elektrotechnického směru

-  Vhodné i pro šikovné absolventy

-  Zkušenost s procesem pájení mědi na tvrdo výhodou

- Aktivní znalost anglického jazyka – denní komunikace

- Znalost práce na PC (MS Office, Internet)

Nabízíme

- Zajímavé a stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti

- Možnost osobního a profesního rozvoje

- Motivující mzdové podmínky

- Pohyblivá pracovní doba

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek