Nabídka práce > Technický konzultant / Project manager - vývojová divize (m/f)

Technický konzultant / Project manager - vývojová divize (m/f)

Náplň práce

Chcete se stát součástí něčeho velkého a pokrokového? Zajímá Vás průmysl 4. generace?

Pro nově vznikající divizi zaměřenou na vývoj v oblasti automatizace a zavádění umělé inteligence do podnikových modelů, systémů a procesů hledáme kandidáty/tky, kteří jsou inovativní a nebojí se nových technologií.

Pozic je v této oblasti otevřených více - záleží tedy na Vašich zkušenostech. Můžete mít na starosti logistické systémy, optické systémy, mechatroniku.

Vaším úkolem bude komunikovat se zákazníky a týmem techniků, porozumět potřebám zákazníků, navrhnout optimální technické řešení a vést projekt především po technické stránce, ale také stránce finanční. Bude nutné definovat technologické užití, vnitřní, vnější zdroje, vést projektový tým.

Čeká Vás zodpovědnost za kompletní dodávku zákazníkovi.

Staňte se odborníkem ve vymezené oblasti, který dodává inovativní a progresivní řešení!

Projekty se mohou týkat logistických technologií, kamerového systému založeném na skenování a optické kontrole, bezdotykové testy apod.

Požadavky

Pro tuto práci je nutné znát projektové řízení včetně nástrojů project managementu, také 2D/3D systémy (CAD, SolidWorks).

Dále orientovat se v mechanice, elektrotechnice, mechatronice či systémovém inženýrství.

Pracovat budete v mezinárodním prostředí, je tedy nutná znalost anglického jazyka - min. na středně pokročilé úrovni B2.

Znalost FMEA, APQP a product designu se Vám rozhodně neztratí.

Nabízíme

Budete se moci účastnit start-upu, který Vám otevře dveře do světa nových technologií a vizí, pracovat v mezinárodní společnosti s možností osobního i profesního rozvoje.

Čekají Vás zajímavé projekty a smysluplná práce, jež bude sloužit nyní interním zákazníkům společnosti, časem externím menším a středním podnikům.

Můžete si nastavit procesy dle svých zkušeností a znalostí tak, aby přinášely co nejvyšší efektivitu.

Nemine Vás za dobře odvedenou práci také zajímavé finanční ohodnocení a další benefity.

Místo výkonu práce je v Pardubicích.

V případě zájmu o jakoukoliv z uvedených pozic či dalších obdobných se na mne neváhejte obrátit. Zasílejte životopisy v českém i anglickém jazyce.

Budu se těšit na Vaši reakci!

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek