Nabídka práce > Technik laboratoře

Technik laboratoře

Náplň práce

Práce technika laboratoře obnáší zejména kontrolu:

- Vstupní kontrolu, vzorkování surovin a dílů, reporting

- Kontrolu procesních parametrů

- Kontrolu dodávek a testování reklamovaných dílů

- Ovládání 3D měřícího stroje (IMS Impact)

- Kontrolu a testování výrobků, vypracování protokolů a reportování výsledků

- Vypracování SPC a MSA

- Příprava APQP vzorků a jejich měření, odpovědnost za registr vzorových dílů

Požadavky

Aby, jste se mohli stát součástí týmu, je potřeba:

- SŠ strojního zaměření – praxe na obdobné pozici min. 3 roky

- Aj – základní znalost

- Schopnost ovládat 3D měřící stroj – je pro Vás velké plus

- MS Office

- ŘP sk. B

- Klíčová je však zejména ochota pracovat ve 2-směnném provozu

Nabízíme

Co za to všechno dostanete?

- Zázemí mezinárodní společnosti a s tím spojenou možnost růstu

- Věrnostní bonus

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Firemní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

- 5 týdnů dovolené

- Studijní volno

- Důležitou roli v laboratorním týmu a fajn kolektiv přátelských kolegů

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek